Skocz do treści dokumentu
A- | A+ | Zmień kontrast

Sąd Okręgowy w Suwałkach

Sędziowie

Prezes Sądu Okręgowego

Jacek  Sowul - Sędzia Sądu Okręgowego

 

Wiceprezes Sądu Okręgowego

Małgorzata Szostak - Szydlowska  - Przewodnicząca I Wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego, delegowana do pełnienia obowiązków sędziego w Sądzie Apelacyjnym w Białymstoku na okres od 01.04.2021 r. do 31.03.2022 r., na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych.

 

I Wydział Cywilny

1. Cezary Olszewski

2. Aneta Ineza Sztukowska - zastępca Przewodniczącego I Wydziału Cywilnego,  sędzia wizytator ds. cywilnych, egzekucyjnych i wieczytoksięgowych; 

3. Mirosław Krzysztof Derda - Sędzia wizytator ds. rodzinnych i nieletnich, pełnomocnik ds. wdrożeń systemów informatycznych w Sądzie Okręgowym w Suwałkach

4. Antoni Czeszkiewicz

5. Małgorzata Szostak – Szydłowska -  Wiceprezes Sądu Okręgowego w Suwałkach;  Przewodnicząca I Wydziału Cywilnego, delegowana do pełnienia obowiązków sędziego w Sądzie Apelacyjnym w Białymstoku na okres od 01.04.2021 r. do 31.03.2022 r., na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych.

6. Joanna Walczuk

7. Alicja Wiśniewska - koordynator do spraw współpracy międzynarodowej i praw człowieka w sprawach cywilnych, koordynator ds. mediacji

8. Agnieszka Kluczyńska

9. Izabela Sadłowska – sędzia Sądu Rejonowego w Suwałkach, delegowana do pełnienia obowiązków sędziego w Sądzie Okręgowym w Suwałkach na okres od 01.08.2021 r. do 31.01.2022 r., na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych.

 

II Wydział Karny

1.  Ryszard Filipow - Przewodniczący II Wydziału Karnego 

2.  Piotr Sebastian Szydłowski

3. Tomasz Uściłko -  Zastępca Przewodniczącego II Wydziału Karnego;  Wizytator do spraw karnych; delegowany do pełnienia obowiązków sędziego w Sądzie Apelacyjnym w Białymstoku na okres jednego roku począwszy od 01.06.2021 r., na podstawie art. 77 § 9 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych.

4. Jacek Sowul - Prezes Sądu Okręgowego w Suwałkach

5. Marcin Bolesław Walczuk - rzecznik prasowy

6. Grażyna Zielińska

7. Beata Elżbieta Okrągła 

8. Maciej Henryk Romotowski - zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego; koordynator do spraw współpracy międzynarodowej i praw człowieka w sprawach karnych

9. Jacek Zbigniew Przygucki - delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości

10. Waldemar Franciszek Malec

11. Katarzyna Wierzbińska–Wróbel – sędzia Sądu Rejonowego w Suwałkach, delegowana do pełnienia obowiązków sędziego w Sądzie Okręgowym w Suwałkach na okres od 02.12.2019 r. do 01.12.2021 r., na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych.

 

 

III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

1. Danuta Zdzisława Poniatowska

2. Piotr Witkowski - Przewodniczący  III Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

3. Mirosław Kowalewski - sędzia wizytator d/s pracy i ubezpieczeń społecznych

Powrót na góre | Drukuj stronę